niedziela, 15 stycznia 2012

Profesor Flüff i jego asystenci

Profesor Flüff i jego asystenci od dawna pojawiają się na blogu, jednak do tej pory nie zostali przedstawieni czytelnikom. To błąd, który postanowiłem naprawićProfesor Flüff - wybitny znawca i popularyzator geocachingu.

Jest prekursorem, a właściwie twórcą współczesnej geocache'ologii, założył Katedrę Geocache'ologii na Uniwersytecie Maskotek, sformułował Ogólną Teorię Geocachingu. W uznaniu zasług przyznano mu tytuł profesora niezwyczajnego.

Profesor jest znany jako popularyzator geocachingu, stworzył wybitne filmy edukacyjne z serii "Profesora Flüffa wykłady o geocachingu".

Franek Bałwanek - asystent profesora, specjalista od fizyki niskich temperatur.

Zimowe prace w terenie, to jego specjalność. Jest niezastąpiony w czasie mrozów i śnieżyc, gdy profesor niechętnie wyściubia nos z laboratorium, bojąc się go odmrozić.Rushoffa Offca - asystentka profesora do zadań specjalnych.

Gdzie profesor nie może, tam Offcę pośle. Offca jest przedstawicielką gatunku owiec bojowych szorstkowłosych, odmiany Sheep Marines, wyhodowanej z myślą o obronie Ziemi przed inwazją Obcych. Pełni funkcję ochroniarza profesora i laboratorium, wysyłana jest też w teren gdy miejsce jest niebezpieczne.

Edit: profesor Flüff  wystarał się o kolejny etat, zatrudniony został:

Komandor Łopatka - asystent profesora, specjalność wykopki i zakopki


Jest to wybitny specjalista praktyk w zakresie geologii płytkiej i gleboznawstwa. Żeby nie wypaść z zawodu dorabiał jako grabarz, natomiast wolne chwile spędza na pracach w ogródku. Gdy jest grubsza robota, przybywa zwykle z pewną uroczą Saperką.


Zobacz też: blog profesora Flüffa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz